| raduspace10 a întrebat:

Daca fumez la fereastra seara ( gen pe la 11 noaptea ) 4-5 tigari, dimineata cand ma trezesc si m-as intalni cu ai mei ( gen urmand sa fie scoala, ma trezesc la 6 ) risc sa mai miros? Mentionez ca as fuma " in burta goala " ca sa nu miroase hainele.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fumul se imprima in pigmentul pielii, deci ai toate sansele sa te simta.

| raduspace10 explică (pentru katy):

Am niste manusi de latex. Daca fac asta cu manusile pe mana mai risc?

| katy a răspuns (pentru raduspace10):

Incearca spalandu-te bine dupa, pe fata, dinti.foloseste manusile.Dar tot o sa te prinda la un moment dat, mai bine le spui happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana sa te intalnesti cu ei o sa imputi toata casa cu fumatul la fereastra... daca vrei sa fumezi nu vad de ce te ascunzi? Asuma ti

| Flory255 a răspuns:

Te poti spala pe maini si fata, iar apoi sa te dai cu parfum. Ar trebui sa mearga