| dragosdragos a întrebat:

Daca i-am dat o palma prietenei mele credeti ca ma va ierta vreodata sau se va intoarce inapoi la mine? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Da...si nu prea.
depinde de ea. daca e genul ala orgolioasa nu te va ierta prea curnad, se gandeste ca vei face asta si a doua oara.si asa va ajunge ea la cheremul tau. o bati cand ai tu chef.stii ca suporta doar.
daca te iubeste mult nu va reziosta sa stea departe de tine din cauza unei palme, dar de uitat nu va uita.
sa nu se repete asta, nu trebuie sa dai intr-o fata. o femeie nu are putere sa se lupte cu un barbat, dai dovada de lasitate.nu crezi ca cuvintele rezolva si ele lucrurile? trebuie sa se ajunga la bataie neaparat?

4 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Depinde cat de mult tine la tine, dar important este ca trebuie sa ii demonstrezi ca nu se mai intampla vreodata

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai ar trebui sa-i ceri scuze

| Mexy96 a răspuns:

Ea nu o sa vina la tine, ar trebui sa te duci uh la ea si cred ca aveti sanse ( doar o palma)

| whatever_3916 a răspuns:

Cum sa ii dai ma o palma prietenei tale? te crezi zmeu? dupa ce ca i-ai dat o palma mai ai pretentii ca ea sa se intoarca la tine? daca intr-adevar iti pare rau du-te tu frumusel la ea si cere-ti scuze, cumpara-i si un cadou ceva, spune-i ca regreti si ca nu se mai repeta happy si daca ea tine suficient de mult la tine te va iertawinking daca nu happy ghinionwinking n-ai decat sa suporti consecintele faptelor tale!