| rox a întrebat:

Daca ii dau ignor unui id din lista de mess, persoanei respective ii mai raman arhivele cu mine?big grin

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

| St!L a răspuns:

Da

| alexa a răspuns:

Da, sigur k raman

| yuli10 a răspuns:

De ce? te-ai certat urat cu cineva si are lucruri compromitatoare despre tine? laughing

| Casiana a răspuns:

Da, ii raman...

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Da, din pacate da

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Da :p si lui si tie [tie, daca ai setat sa se salveze] :p

| rox explică:

Eram sigura c-o sa ma intrebe cineva asta. laughingE mai complicat.
Pai la inceput n-a fost chiar o cearta, adica era ceva asa...la caterinca, reciproc.Eu nu mai am arhivele cu acea pers.Decat ea ma poate invinovati.Si din asta (+ inca o intamplare. nu cont.). abia acum s-a ajuns la cearta. Iar de aici reies mai multe complicatii care includ si parintii.big grin
In fine...se trece peste, ca s-a mai trecut.laughing

| Adelaide a răspuns:

Dap arhiva nu ai cum sa o stergi decat daca ajunci u la calculatorul respectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, tocmai ieri m`am uitat in arhiva ca sa vad ce`mi scrisese cel care mi-a dat ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramin, arhivele fiind salvate in calculatorul persoanei respective. Intra si sterge-i arhivele, daca vrei sa scapi de ele.