| I3i2a a întrebat:

Daca il las ami pare rau dupa nu pot sa stau farà el, si el la fel mereu ne certam l-am lasat pentru o prostie s-a rugat de mine 3 ore sa-l iert dar Nam vrut sa mai fiu cu el dupa cateva ore mia parut rau mie neam ampacat. Dupa ne-am certat din nou mi-a zis 'gata o terminam aicia ' s-a suparat ca am sters mesajele depe fc, l-am antrebat esti sigur de asta?, dupa m-a luat an brate si ami zice ca tine la mine. Suntem de 3 sapt ampreuna. Nu stiu ce sa fac. sad cineva poate ma ajuta aveam 19 ani amundoi...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stie ce vrea.Cand te cearta cand te ia in brate.Va doresc mult noroc si multa minte.Veti avea nevoie.Si o carte de gramatica.

| IsabelaIssa a răspuns:

Lasa orgoliul deoparte! Doar asa o sa reusesti sa il intelegi pe cel de langa tine, sa tii cont de ceea ce il deranjeaza, sa iti vezi si partea ta de vina. Valabil si pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bizar băiatul. Să fii de 3 săptămâni într-o relaţie cu o fată şi la o ceartă să te rogi de ea 3 ore să te ierte este un gest complet cretin.

| motan444 a răspuns:

Cauta unul mai matur in gandire

| koorino a răspuns:

Sincer el este problema! Se pare ca el este un imatur si un paranoic. Te tine intr-un stres total...va certati si apoi isi cere scuze. Nu este ok, dar daca il placi incearca sa-l schimbi. Mai ales ca are aceeasi varstahappy