| andrutzka18 a întrebat:

de cateva saptaman prietenul meu se comporta mai aiurea cu mine merefu tipa la mine imi vb mai naspa nu stiu ce se anpampla cu el nu ma lasa sa vb cu nimeni nu mai am niciun numar an telefon e foarte gelos de mai multe ori neam certat neam ampacat din nou suntem de 7 luni ampreuna are nu mai vrea ca sa fim ampreuna? daca era asa imi zicia el mie dc se compoarta asa?

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Ori te înșeală ori o auzit că tu il înșeli.Doar asta poate stărni nervi din senin.