| dam gdm a întrebat:

Daca imi iau scutire la sport pentru semestrul urmator cum imi incheie media generala? Daca la anul imi iau pentru tot anul ramane rubrica libera, ca si cum nu ar exista materia?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai scutire pe un an intreg nu ti se mai considera de loc materia respectiva daca iei pe 1/2 din an, media pe 1 an este cea din primul semestru

| madycoco a răspuns:

In continuarea lui addme... nu se mai da bac la sport.

| addme a răspuns:

Continuare la ce a scris Daniela: iar daca esti la liceu si esti scutit un an sau mai mult exista o posibilitate foarte mare sa nu poti sa dai bacalaureatul la sport. Daca nu ai probleme de sanatate, de ce fugi de miscare?