| MegaProXtreMm a întrebat:

Buna:***! Daca imi iau scutire la sport pentru tot anul este posibil sa-mi scada media generala a clasei a7a?straight face.

1 răspuns:
| PookieBear a răspuns:

Pai daca nu vei mai face sport la scoala, la sfarsit de an cand se fac mediile tie nu ti se vai aduna la media generala si sportul.In timp ce colegii tai sa zic ca impart la 12 materii(sau cate materii ai), tu vei imparti media doar la 11 materii...deci da ti-o va scadea putin! Dar atata sa fie baiul, mai ales daca o faci din motive de sanatate(si eu am facut tot asta) prea putin conteaza media parerea mea:*:*