| Bianca4464 a întrebat:

Daca imi place de unu dintre cei mai buni prieteni si el ma considera doar o prietena buna, ce ar trebui sa fac? Sa stric prietenia sau sa incerca sa il uit?

P. S. E in scoala cu mine.

Răspuns Câştigător
| ledzeppelin a răspuns:

Prietena mea a facut aceeasi greseala.Nu merita sa faci asta pentru ca o prietenie poate dura o viata, pe cand o relatie mult mai putin.Gandeste'te de 2 ori inainte de a lua decizia si pune in balanta toate lucrurile

1 răspuns:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna...nu incerca sa strici prietenia deoarece poate nu vei mai gasi un prieten adevarat...incearca sa nu intreci limita adica sa tii la el ca la un prieten si sa incerci as te indragostesti de altcineva