| anastasia0606 a întrebat:

Daca iubesti cu adevarat poti sa inseli persoana iubita?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti daca intr-adevar iti iubesti partenerul

| DNSK a răspuns:

Niciodata!

| NoSens a răspuns:

Nu,dar poate persoana de care cica esti indragostita cu adevarat te-a neglijat sau ceva de genu, nu ai mai fi avut dorinta de a o insela. straight face

| florentina_9904 a răspuns:

Cum ai putea face asta daca o iubesti cu adevarat

| AleexNC a răspuns:

Nu, nu si nu.

| ellaells a răspuns:

In niciun caz. Daca o inseli inseamna ca nu tii suficient de mult la persoana respectiva.

| Georgiana2505 a răspuns:

Nu! Cand iubesti o persoana cu adevarat nu mai ai ochi pentru alta/altul.Nici macar nu ar trebui sa-ti treaca asa ceva prin minte.

| Isabella110 a răspuns:

Nu. Odata ce il iubesti cu adevarat si esti sigura ca el este "alesul" nu ar trebui nici macar sa ai dubii de a il insela. Mi se pare absurd. Daca face gesturi pe care nu le suporti, spune-i, daca nu intelege te desparti de el, dar nu il inseli. Si apoi...pentru ce a insela? Pentru o aventura? Never. Acum depinde de tine, eu am spus parerea mea.