| NonZarek a întrebat:

De câteva zile stau tot neliniștit, la EN la romana, din greșeală, de fapt din obișnuință și stres am încercuit doar punctele, toate de la subiect 1 și 2.

Adica, de ex vreau sa rezolv ex 5, scriu ex 5 și îl INCERCUIESC, îmi este teama sa nu îmi anuleze lucrarea, ca nu a fost cu intenție, lucrarea e buna, am scris tot și compuneri și tot.

Credeți ca mi-o anulează?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Posibil sa ti-o anuleze, dar cel mai probabil nu. O sa vezi in 2 zile, n-are rost sa-ti mai bati capul acum cu asta.

| Bogdan70001 a răspuns:

Wow...baia dupa ce am citit intrebarea de cateva ori mi-am dat seama ca tu esti cel care-mi-a raspuns si vr sa-ti multumesc

CA RASPUNS LA INTREBAREA TA...din pacate...da se va considera semn si este posibil sa ti se anuleze lucrarea, dar profesorii supraveghetori ce naiba au facut tot timpul asta?

Nu este sigur, dar este posibil

| NonZarek explică (pentru Bogdan70001):

Asta ma întrebam si eu, ca au văzut, s au uitat în ea și nu au spus nimicsad

| NonZarek explică:

Pai eu nu am ales varianta corecta, eu am scris punctul adică nr de la exercițiu, de ex e subiect 1 și ex 3 și eu când am scris ex 3 l am incercuit

| Overandover a răspuns:

Banuiesc ca daca era vreo problema, iti spunea unul dintre supraveghetori.Asa la corectura nu cred ca ti-o anuleaza.

| 10MădălinRăzvan a răspuns:

Foaie de examen trebuie sa contina rezolvarile in detaliu nu sa alegi varianta corecta ca nu i chestionar. probabil nu ti va lua in calcul si o sa ramai cu ceea ce ai facut in rest

| Robika a răspuns:

S-ar putea să o ia ca un semn pentru cel care corecteaz. cred ca ti o zis acolo ca daca scrii cu un pix si dupa scrii cu alta culoare sau tai de mai multe ori peste ceva se ia ca un semn si te taie, dar nu cred ca pentru atat sa iti anuleze lucrarea. happy