| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a întrebat:

Daca lipseste toata clasa mrg se intampla sa mai vina 2 copii se pun absente? please urgent funda1

Răspuns Câştigător
| JH a răspuns:

Da.din pacate comunistii astia pun absente.si mai nasol daca chiuliti cu totii afla sigur directoru/directoarea.si se poata intampla sa va scada notele la purtare.

4 răspunsuri:
| andra121 a răspuns:

Da se pun. Si afla si directorul sau directoarea si se poate sa va scada nota la purtare!

| JH a răspuns:

Acum depinde. In unele scoli/licee/facultati s`a luat decizia ( la nivel intern, cu aprobare de la inspectorat) sa nu se faca ore, dar sa se recupereze intr-o sambata.Dar daca in scoala ta nu s-a hotarat asta va pun absente la chiul.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 explică:

Da da chestia e ca chiar diriga ne-a spus ca s-ar putea sa nu ne puna deci.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar deja am lipsit toata clasa u venit 2 copii s-au pus absenta da ni le motiveaza D