| alexalex_4797 a întrebat:

Daca lucrez cu gantera zilnic la aceeasi grupa musculara are ceva?(vreau sa lucrez zilnic numai la biceps si triceps, trebuie sa mai fac o pauza gen 1zi da, 1 nu)?
ps:am 16 ani

2 răspunsuri:
| rodik a răspuns:

Poti sa faci febra musculara.Sau mai rau sa ai crampe musculare (ca mine), si sa iei pastile ca sa-ti treaca durerea.Trebuie sa alternezi exercitiile sau sa faci pauze ca sa nu ai probleme.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

O sa arati deformatlaughing gandeste-te cum ai arata daca ai avea bicepsu si tricepsu mare iar umerii si antebratul mic laughing...Si da o zi trebuie pauzawinking sa aiba timp muschiul sa se relaxeze tongue