| Ana12uy a întrebat:

Daca m-am ingrasat cu un kg se observa tare? Devin obsedata de greutatea mea si imi este frica de parerea altora.Va rog ajutor?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se vede un kilogram-2, de la 3 în sus eventual

| darrio2007 a răspuns:

De aici nu se observă. Doar tu poti „vedea" asta daca esti obsedată de greutate.

| Violleta2022 a răspuns:

Un kilogram nu se observa!
Daca te intereseaza chiar asa de mult parerile altora, afla ca acel kilogram il poti da jos weekendul asta, manacand 2-3 oua pe zi si band ceai neindulcit sau apa.

| Andreeush a răspuns:

Nu are cum să se observe 1 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, care e motivul exact de te streseaza atat de tare incat sa iti faci un cont special pentru obsesia asta si nu mai vezi altceva? Presupun ca plictiseala si lipsa de alte activitati, si probabil si "prieteni" cu care sa vorbesti despre asta. Parerea persoanelor din juru tau, apropiate, reale, conteaza cel mai mult, si nu strainii care scriu pe internet. Pentru ca ei sunt langa tine, in viata ta, ei te vad cum arati si ei sa te placa. Pe ei trebuie sa ii intrebi. Persoanele din viata ta sunt mai importante decat vedetele care te frustreaza atata.

| Kerre a răspuns:

Nu, nu se va observat deloc. Totul se intampla in capul tau, incearca sa nu te mai complexezi atat de mult.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Nu se observă.