| sonia7026 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati un fond de ten care acopera foarte bine cosurile si care nu provoaca aparitia altora.Va multumesc! aaaa si sa nu usuce tenul foarte tare

4 răspunsuri:
| JustInCase_1628 a răspuns:

Dermablend de la VicHi, uita-te si la filmuletul asta http://www.youtube.com/watch?v=uu2moB23h2U

| dream95 a răspuns:

Eu folosesc de la ingrid(mineral silk&lift)e pana in 20 lei, il gasesti in catalogul de la infinity.sunt f multumita de el, acopera destul de bine.
si cele de la giordani sunt bune, dar daca vrei sa-ti iei adaptabil e mai ok. :d

| Banannie a răspuns:

Pentru mine Giordani de la Oriflame a fost perfect

| Anya15 a răspuns:

Eu folosesc un fond de ten cu minerale de la Revlon