| Luu_3393 a întrebat:

Daca m-as duce la un baiat de pe strada pe care nu-l cunosc si i-as spune sa-si formeze numarul la mine in telefon, cum credeti ca ar reactiona? laughing (baiat dragut, bineinteles)

Răspuns Câştigător
| Melymonade a răspuns:

Depinde de caracterul lui... Dacă ii place de tine si ar vrea să țineți legătura, cred că ar reacționa bine happy

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Presupun că ar reacționa ceva gen "Oh, doamne! Ce-i cu asta?!" sau poate mai rău.
În cel mai bun caz, te-ar întreba simplu "de ce?".

| Luu_3393 explică (pentru positivity):

Daca m-ar intreba "de ce?" i-as spune: pentru ca esti dragut laughing

| Anutzabhaaa a răspuns:

Ai fi o disperata in mintea lui laughing depinde si ce fel de abait este...

| Klaryssa a răspuns:

Ammm...rolling on the floor...Nu fa asta! Se va speria si va rade de tine.Mai bine incerci sa te imprietenesti mai intai cu elwinking

| Dana3333 a răspuns:

Ar fugi cu tot cu telefonul tău laughing. glumesc, desigur.
Încearcă, şi vei afla happy.