| TheSoldier a întrebat:

Daca o fata mi-a scris te iubesc la sfarsitul caietului meu, asta inseamna ca ma place, sau ca isi bate joc de mine?laughing)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu stii.
Te priveste pe furis cand crede ca n-o vezi?
Asteapta sa ii dai atentie?
Asculta ceea ce spui in pauze, e curioasa?
Se bucura cand te vede?
Daca raspunsurile sunt afirmative, te place mult.
Daca nu, nu.

| TheSoldier explică (pentru greece12):

Multumesc pentru raspuns. happy Chiar m-ai ajutathappy. Poftim funda.

| greece12 a răspuns (pentru TheSoldier):

In situatii de genul asta, invata sa observi.
happy
Oamenii sunt tradati de gesturile pe care le fac, incepe prin a te studia pe tine.
Ce faci, de exemplu cand ai emotii, n-ai invatat si stii c-o sa te asculte...vezi?
Asa afla si profesorul ca n-ai invatat...stie dinainte sa te intrebe ceva.
Cu fetele, la fel, le observi.
happy

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Raspuns corect: b.

| TheSoldier explică (pentru neutrino):

Adica isi bate joc de mine?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca o placi, intreab-o. Daca tu nu simti nimic pentru ea, las-o in pace sa glumeasca

| TheSoldier explică:

Ma, daca raspunzi doar asa ca sa ai raspunsuri, sa stii ca nu ajuti.

| slenderica a răspuns:

Ar putea fi... Dar tu chiar mai crezi in coincidente?

| NotToday a răspuns:

Tu ce crezi?

| YummyDkRich a răspuns:

Scrie-i si tu pe caietul ei la fiecare pagina **** sa vedem daca intreaba si ea aici

| Vyaches_Lav_Yakimchuk_1996 a răspuns:

Gîndeștete singur )))

| TheSoldier explică (pentru Vyaches_Lav_Yakimchuk_1996):

Daca scrii raspunsuri doar ca sa fii in top, nu o sa iti mearga.