| Dek a întrebat:

Daca ma place 40% ii bine? Mai exact as putea s-o intreb daca vrea sa fie cu mine sau ma place ca pe un amic(prieten)?

Răspuns Câştigător
| Laurishkutza a răspuns:

Ho ho ho, un minut... Spune-mi te rog ca aia 40% nu i-ai luat de pe vreun test dintr-ala cu nume+nume=catva%. Alea sunt niste IDIOTENII! Nu au de unde sa stie niste calculatoare cat la suta se iubesc doua persoane daca doar le stie prenumele. Eu mi-am facut testul cand imi placea de un baiat si el ma placea pe mine si a dat 10%. Si repet, eram inebuniti unul dupa altul! Altora, care erau suflete pereche absolut, le-a dat unu la suta deci cel mai bine este sa o intrebi pe ea cat de mult te place. Un calculator nu va sti niciodata. Daca ea a spus, nu stiu daca merita, insa oricine merita o sansa. Daca nu, s-ar putea sa se indragosteasca de tine si apoi va regreta, poti sa-i spui astea!
Succes mult! Funda? PACE>

1 răspuns:
| dudu13 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui ca o placihappy