| Xab a întrebat:

Prietenului meu(amic) ii place de o fata si eu as vrea sa aflu de la acea fata daca il place. ce as putea sa o intreb dar fara sa ii dau de inteles ca el o place?

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Hmm se vede ca esti putin geloasahappy

Sa o intrbi dintr-o insirare de baieti pe care il place.printr-un joc copilaresc si iti vei da seamahappy

| Xab explică:

Nu sunt geloasahappy faza este ca el vrea sa afle daca il place...:d alte raspunsuri va rogg?

| Dennyutzza a răspuns:

Daca o cunosti si iti este prietena e usor...big grin daca nu ai putea sa afli de la prietenele voastre comune ce parere are despre acel baiat si daca nu vrea sa-i faceti cunostinta cu el...tongue