| Lyndsey a întrebat:

Daca maine (07/07/2012) intru in perioada de gratie, ce se intampla daca reincarc maine? Imi blocheaza numarul de telefon? Ce se intampla daca intru in peroada de gratie?

3 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Daca intri in perioada de gratie nu mai poti efectua apeluri sau trimite mesaje chiar daca ai credit... sper ca te-am ajutathappy

| TheYonutz19 a răspuns:

Daca intri in perioada de gratie te avertizeaza ca trebuie sa iti incarci dar nu iti blockeaza nr ..decat cand iti da un mesaj ca daca nu reincarci cartela nu o vei mai putea folosi ceva de genu... miau expirat la cartele ogramada :-p si crede-ma ca stiu

| hachy a răspuns:

Daca intri in perioada de gratie nu mai poti suna pe nimeni sau sa trimiti mesaje, dar cine vrea va putea sa te sune sau sa-ti trimita mesaje.