| Diux96 a întrebat:

Buna TPU.Sunt pe Cosmote si am primit mesaj ca, contul meu va intra in peroada de gratie in 30 de zile.si trebuie sa imi reincarc cartela ca sa nu intre. daca nu imi cumpar cartela reincarcabila si imi trimit 3 euro de pe un alt telefon imi va mai intra in peroada de gratie? multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| gabrielaandreea99 a răspuns:

Tot arata ca iti intra in perioada de gratie dar doar dupa ce ti se temina minutele/centii sau dupa o luna, dar nu trebuie sa te sperii, si in perioada de gratie ti-l poti reincarca, numai ca minutele si centii ramasi de la ultima reincarcare care ai facut-o nu le vei mai putea folosii

FUNDA?