| daddu a întrebat:

Daca maine la ora 17:00 ar fi sfarsitul lumii ce ati face pana atunci?

Răspuns Câştigător
| Smarandica a răspuns:

Sa zic? Sa nu zic blushing.
Iti zic pe mess ma uhatule! blushing

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As rade de mayasilaughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu m-as mai culca, as ramane aici pe TPU.

| want2bMajestic a răspuns:

O ultima partida de sex si o rugaciune care sa imi dea aripilaughingred bull

| want2bMajestic a răspuns:

@cristacheceliute smecherie la drum lung pe aici, nulaughing?

| Sara a răspuns:

M'as impaca cu iubitul meu si as face dragoste!

| Alice_6278 a răspuns:

Ash petrece toate klipele impreuna cu cei dragi pina in ultimul moment.si pina in sfirshit miash cere iertare in fata tuturor.:*

| Love4ever.EU a răspuns:

Ce sa fac...asi trai normal ca si pana acum doar ca voi sta cu gandul ca l accea ora va fi sf.lumiilaughing

Probabil as vrea sa ma vad urgent cu prietenul meulaughing thinking

| emy_8408 a răspuns:

Poi m-as baga la somn pe la 16:00 si sa ma trezesc la 18:00 pe lumea cealalta oh go on, daca existahee hee

| adi4ever a răspuns:

As pune ceasul sa sune la 17:10 sa vad unde ma trezesc

| 334499 a răspuns:

As pune ceasul sa ma sune sa nu intarzii la prezenta happy

| daddu explică:

Suna bine...laughing foarte tare raspunsul lui ally.

| daddy a răspuns:

Pai eu de la 16:00 am cursuri laughing
probabil matematica cred ca vom face maine big grin

| valThina a răspuns:

M`as urca intr-un avion si la el as fi tongue

| Juliana a răspuns:

Probabil nu mare lucru ca nu vreau sa mor inainte de sfarsitul lumiilaughing

| Nicoleta_5902 a răspuns:

Eu mi-as cere iertare tuturor celor carora le-am gresit candva

| Lawrence a răspuns:

Buna intrebare, l-as astepta laughing

| DianaAndreea90 a răspuns:

I-as spune clar ca il iubesc sad

| Nita a răspuns:

As merge imediat la prietena mea :X

| paulthe1 a răspuns:

Sex, bautura si distractie la maxim, pretuiesc ultimile clipe din viata mea!

| eubahhh a răspuns:

Pfff acum ca stiu nu mai am chef de nimic laughing

daca nu stiam ma distram la maxim ca de obicei!

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

As fugi repede in new yooorkhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as distra ca sa-mi termin viata bine, mai ales ca as muri tanara, as suna pe cine as vrea si as vorbi oricat, chiar daca as intra in costurilaughing, mi-as cere scuze de la cine am gresit si as face niste fapte bunehappywinking.

| dulshica a răspuns:

Eu as sta cu persoanele iubite...si inainte de sf. as suna persoanele pe care nu am avut curaj sa le sun inainte.cam atat.