| Alien a întrebat:

Daca maine la ora 18:00 ar fi sfarsitul lumii ce ati face pana atunci?

Răspuns Câştigător
| jeleu_3231 a răspuns:

Lista top 10 chestii de facut in caz ca stiu cand o sa mor :
1. sa imi imbratisez parintii
2. sa cant in fata unei multimi, macar sa vad reactiile.
3. sa ies in fata blocului cu o pancarta cu,, big last hugs!" laughing
4. sa ma duc si sa imi injur toti profii din liceu.
5. sa ma impac cu prietenul meu ( care acum nu mai e al meu...)
6. sa ii trag una in moaca aia plina de botox paiatei care l-a luat.
7. sa scriu un ultim capitol...
8. sa ma uit la o comedie
9. sa ma spovedesc...
10. sa ma tin de mana cu toti cei pe care ii iubesc si sa astept sa vad cum mor toate visele mele de a avea o familie si copii...

11 răspunsuri:
| MrsBrunetzyka a răspuns:

As incerca sa fac sex

| Gicone a răspuns:

Ma duc, imi iau o masina si incep sa o conduc. big grin Asta pe primul scop. In rest incep sa fac lucruri pe care nu le-am maai facut pana acum cum ar fi Bunjee Jumping de la balcon cu elasticul de la pantaloni sau chiloti si sa mai ies la macar o intalnire. cam atat laughing

| Lavynya95 a răspuns:

M'as duce la baiatul de care imi place si l'as saruta!
As petrece toata ziua cu el, si mi'as cheltui toate economiile pe lucruri care imi plac!:p

| deadea23 a răspuns:

As fugi la mare cu prietenul meu si as face o baie pentru ultima data.

Peace.

| ruxi a răspuns:

As astepta

| takeaway4love a răspuns:

Ganditi-va la ce ati spus... dar daca ati face toate astea si la ora 18 nu ar mai fi?rolling on the floor

| doctorul9595radu a răspuns:

Normal ar fi sa te rogi si sa astept sfarsitul lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as duce unde sta baiatul pe care il iubesc. L-as suna si i-as spune sa iasa afara. I-as sari in brate, l-as saruta si i-as zice ca il iubesc asa cum nu am mai iubit pe nimeni, ca e viata mea, si daca totul se sfarseste in cateva ore vreau sa se sfarseasca tinandu-l in brate si stiind ca il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mas distra dar ce intrebare sa stii ca sfarsitul e in 2020 pentru ca va lovi un meteorit in oceanul pacific

| Theuta a răspuns:

Mi-as cheltuii toti banii pe tampenii, i`as spune unui baiat ca il iubesc si mi-as injura proferorii, + as imbratisa`o pe mami si i`as spune ca nu o suport! angry

laughing)

:*