| Sarmas_Sarmas_1999 a întrebat:

Dacă nu ai dat o simulare, ce sa intămplă?
Şi ce se întâmplă daca lipseşti de la toate simulările?
Nu mai intri in Evaluare/Examen?
Help
Va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim ce se intampla, pana acum nu a indraznit nimeni sa lipseasca la vreo simulare!
Dar poti incerca tu, si nu uita sa vii inapoi aici, sa le spui si altora daca ai fost primit in examen, sau nu si ce ai patit, daca nu te-ai prezentat la simulare.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu influenteaza examenul, simularea nu se trece in catalog, dar vei avea nota 1 la ea

| EdiEduard288 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca nu dai simularea dar te ajuta sa vezi la ce nivel te afli si implicit sa vezi ce note ai lua in E.N in vara, nota care poate sa creasca sau sa scada in functie de cat lucrezi