| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata are aslo(infectie in sange ce se manifest ain gat, nas.)si face sex protejat/neprotejat cu un baiat, el poate lua aslo.Se transmite?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Nu,nu se ia. eu am avut aslo 400, cand normalul era intre 0-200 happy
Aia e o atentionare a organismului ca ceva nu merge bine undeva,si ca trebuie sa se intervina. Eu am facut injectii cu moldamin ca sa scap de aslo ala. Dar pentru siguranta ei, dar si al baiatului, sa o faca protejat; p