| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex protejat sau neprotejat poate sa ia un baiat aslo daca fata are aslo in sange?happyAslo este o infectie in sange care se manifesta in gat, nas etc

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Aslo are mai multe ințelesuri, dar mi-a fost lene să caut. Infecțiile în general, sunt legate de boli care sunt transmisibile. Nu vei murii, dacă faci o pauză la erotism și la făcut sex, până ce ești perfect sănătoasă. Există și riscul să vă tot contaminați reciproc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce mai e si aslo spune mai detaliat ca sa inteleaga omul.

| MMihai a răspuns:

Reformulează întrebarea în limba română ( standard ), ca să pricep ce vrei! Întrebarea ta, formulată în păsăreasca ta romgleză nu are sens.

| MMihai a răspuns:

Aslo are mai multe ințelesuri, dar mi-a fost lene să caut. Infecțiile în general, sunt legate de boli care sunt transmisibile. Nu vei murii, dacă faci o pauză la erotism și la făcut sex, până ce ești perfect sănătoasă. Există și riscul, în caz contrar, să vă tot contaminați reciproc.

| andrei88u a răspuns:

ASLO (anticorpi anti streptolizina O) este o analiza, nu ai cum sa iei ASLO!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aslo e o reactie chimică, o analiză de laborator. Meriti sterilizată