| TommyHilfiger a întrebat:

Daca pe facebook trimit multe cereri persoanelor necunoscute se poate ca account-ul meu sa fie suspendat?

5 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Eu nu am auzit de asa ceva. Poate nu trebuie sa exagerez cu 200 de cereri de prietenie pe zi.

| Wolfszeitt a răspuns:

Da. Pentru o perioadă de 30 de zile nu o să mai poți trimite cereri de prietenie.

| Ajutatorool a răspuns:

Da.

| adrianadi97 a răspuns:

Da,prima abatere e de cam 7 zile dupa urmeaza 30, 60, 90

| ladydaianne a răspuns:

Da, e posibil. Dar asta doar dacă persoanele respective nu-ți acceptă cererea; chiar și așa, o să primești mai întâi câteva avertismente.
Deci stai liniștit, nu e nimic grav!