| anonim_4396 a întrebat:

Hello! E ciudat daca trimit cereri de prietenie persoanelor necunoscute pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Meh, îmi cer scuze, citisem greșit. (din grabă)
O să șterg răspunsul ăla.

Legat de întrebare, nu, nu e nimic ciudat în a da cereri necunoscuților.Am primit și eu, și nu mi s-a părut a fi în neregulă.
Baftă!

15 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Daca nu au prieteni comuni cu tine foarte rar sa iti accepte cererea.Depinde de persoana si de ce vrea de la tine.

| zurick a răspuns:

Nu este de loc ciudat, ci chiar normal.

| Wøodenpints a răspuns:

Facebook-ul nu este o rețea de socializare? Socializare, adică să cunoști oameni noi. Adică necunoscuți. Cam ăsta ar trebui să fie unicul și singurul lui scop. Dar mulți idioți au impresia că este doar să vorbească acolo cu prietenii, cu oamenii pe care deja îi știu și cu care pot oricum să comunice și prin alte modalități.

| fadnox a răspuns:

Depinde, cam da, cel putin cand primesti

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Nu are nimic, esti doar sociabila si vrei sa ai multi prieteni.

| Karlitta a răspuns:

Ma refeream la cereri de prietenie nu de jocuri!happy

| Musique a răspuns (pentru Karlitta):

Meh, îmi cer scuze, citisem greșit. (din grabă)
O să șterg răspunsul ăla.

Legat de întrebare, nu, nu e nimic ciudat în a da cereri necunoscuților.Am primit și eu, și nu mi s-a părut a fi în neregulă.
Baftă!

| RoxKnkK a răspuns:

Eu doar o persoana din toti prieteni o cunosc in real laughing)

| Karlitta a răspuns (pentru RoxKnkK):

Ahlaughing)...pai un tip se lua de mine ca cica de ce i-am trimis cererea ca el tine in lista doar oameni cunoscuti.

| RoxKnkK a răspuns (pentru Karlitta):

Si ce tu l-ai bagat in seama?laughing asa imi mai zis si mie aia ca cine is...laughing

| deeah2elen a răspuns:

Nu este ciudat, este mai mult distractiv decat ciudat, asa cunosti oameni noi.

| enonimox a răspuns:

Ma refeream la cereri de prietenie

| Karlitta a răspuns (pentru enonimox):

Adica?

| enonimox a răspuns (pentru Karlitta):

Nu scrisesem bine credeam ca am scris tot, am vrut sa scriu.Nu e ciudat deloc, ma refeream la cereri de prietenie.

| Rebekka97 a răspuns:

Nu...de ce sa fie ciudat?

| alienbro a răspuns:

Depinde de personalitatea pe care o ai, daca esti o fire sociala si dupa ce iti da repsectiva persoana "add" ca sa zic asa si incepi sa vorbesti cu el / ea, posibil sa iti faci noi prieteni. Acum depinde si de tipurile de persoane peste care dai.