| Ioniță_Mihaelaa_2000 a întrebat:

Daca postez niste poze nud cu o fata,si s-ar duce la politie,ce-as putea pati? Nu am santajat-o cu nimic ca sa poata spune asta,doar vreau s-o fac de ras, asa cum m-a facut si ea pe mine

10 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Buna! Cred ca esti mai buna de atat incat sa nu faci acest gest sad. Te cred ca esti ranita, suparata, dar nu trebuie sa raspunzi cu aceeasi moneda. Ignoranta si indiferenta dor cel mai tare. Te-as sfatui sa te distantezi de cercul din care faci parte sau in care exista persoane care iti fac rau. Protejeaza-ti intimitatea si nu iesi asa de mult in evidenta cu viata ta privata si nu vei mai intampina situatii nefericite.

| Ioniță_Mihaelaa_2000 explică (pentru Kitty):

M-am gandit si la asta, dar totusi, vreau sa stiu, daca as putea pati ceva?

| T0T a răspuns (pentru Kitty):

Cum să crezi că e mai bună dacă se gândește doar la ea? E un animal, nu om. Și lumea e plină de dobitoace din astea care cică sunt oameni.

| Kitty a răspuns (pentru Ioniță_Mihaelaa_2000):

Nu ma pricep la astfel de lucruri, dar mai bine nu te baga in probleme.

| T0T a răspuns:

Nu ai dreptul să postezi poze cu ea fără acordul ei. Oricum e un gest plin de nesimțire și chiar dacă nu ai păți nimic ar trebui să ai puțină moralitate că ești om, nu? Eu nu te-aș mai putea numi astfel după ce ai face asta.

| peperonies a răspuns:

Daca e minora faci puscarie 100% daca se duce la politie. daca e majora... e complicat.

| deeeaqq a răspuns:

Da fată, poți păți ceva.

Şi de ce mă rog ai posta poze nud cu ea cât timp sunt N moduri de a face pe cineva de râs?

| NAT0 a răspuns:

Dacă fata este majoră. În aceasta situatie se poate incadra, conform legii 161/2003, la raspandirea de materiale pornografice si eștia pasibilă de o pedeapsa cuprinsa intre 3-12 ani...
Dacă e minoră. mhm, nu vrei să știi.laughing

| Ioniță_Mihaelaa_2000 explică (pentru NAT0):

Amandoua suntem minorelaughing)