| vlad89c a întrebat:

Ce vrea sa insemne cand o fata se tine dupa tine vreo 3-4 zile, vorbiti prin mesaje, pe facebook etc. spune la un moment dat:
'Nu ma mai fascinezi'
straight face WTF?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai fost un moment din viața ei, atât!
Pa, pa.

| Meap a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Doamne,ce obiectiva esti.oh go on
Sfatul meu este sa vorbesti cu ea si sa o intrebi de ce e spus asta. daca o sa-ti raspunda tot pe acest ton inseamna ca nu este potrivita pentru tine.
O fata care iti vorbeste asa fara motiv, nu are ce cauta in viata ta!happy

| тєqυιℓα a răspuns:

Înseamnă ca e o târfă, mai mult ca sigur.

| Dariusuu a răspuns:

Nu o mai interesezi deloc, adică e timpul s-o uiți.
Majoritatea prieteniilor sunt trecătoare să nu uiți.

| SebylVane1890 a răspuns:

Inseamna exact ceea ce ti-a zis:Nu o mai fascinezi. Fetele de genul asta nu merita atentie.Mai bine las-o in lumea ei sa vezi cine o mai fascineaza...Cred ca la un moment dat o sa le piarzi numarul big grin