| surastrikes a întrebat:

Daca raman la 4 materii neincheiat raman repetent? anul trecut am fost la 3 materii neincheiat si am fost la vara si am trecut.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu rămâi repetent. Poți să ai și la 10 materii neîncheiate că tot poți să le închei la vară.

3 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Auzi o intrebare dc mai mergi la scoala? n-are rost sa mai mergi doar sa faci prezenta

| surastrikes explică (pentru gabriel87000):

Stiu asta, oricum nu fac facultate sau ceva, dar imi trebuie diploma de 12 clase ca sa ma angajez