| M.T a întrebat:

Daca sar coarda ma ajuta la slabit?

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Orice exercitiu ce iti mareste bataile inimii te ajuta la slabit! cele mai bune sunt ex. cardio, si da, apartine unui ex. cardio saritul cu coardawinking succes!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice fel de mișcare și o alimentație săracă în calorii te ajută să pierzi în greutate.
Pa, pa.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna da sigur ca te ajuta, dar trebuie sa sari coarda o perioada mai lunga de timp. Jumatate de ora pe zi si mancare sanatoase si deja ai scapat de cateva kilograme. Sper ca te-am jutat.

| alexaaa a răspuns:

Sg ca da. vreo 20 min pe zi si se vor vedea imediat rezultatele

| Funditsa a răspuns:

Da, normal.

| LorDLeoN a răspuns:

Da, da nu sari 5 min o ora cam asa pe zi si o sa slabesti si cu regim incearca fundita

| sky_6636 a răspuns:

Da se poate
orice miscare faci te ajuta la slabit
bafta