| anonim_4396 a întrebat:

Saritul cu coarda ajuta la slabit? Putem slabi mult de la 15 minute pe zi de sarit de exemplu? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,eu asa am scapat de surplusul de grasime depozitat pe abdomen.

| Queeen a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

In cat timp?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Queeen):

Intr-o luna jumate. Oricum, nici n-am avut prea multa grasime.laughing

| Queeen a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Cam cata asa?laughing) adica imi poti spune in kg? tongue happy

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Queeen):

Unul sau doua kg, te rog, nu te astepta la rezultate "extreme".laughingInsa trebuie sa te tii de treaba, 15 minute de sarit dimineata, 15 dupa-amiaza, 15 seara.In total 45 min/zi.Nu ai cum sa slabesti cu doar 15 minute/zi.happy

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, desigur ca nu dacă era toată lumea slăbea sărind coarda, aşa că...
O seară bună!

| FlyJack a răspuns:

Da, saritul corzii te ajuta sa iti formezi muschiul piciorului (sartorisul)... Dar la slabit, da, s-ar putea sa ajute dar nu 15 minute pe zi... incearca minim jumatate de ora.

| beebyy a răspuns:

Ajuta mult, orice tip de miscare ajuta, acum depinde cat vrei sa slabesti si cat de repede happy