| Ioana1312321 a întrebat:

Dacă sterg istoricul de pe google ai mei se pot duce unde avem noi contract la reteaua mobila si să intrebe ce a fost recentele de pe telefonul meu?

4 răspunsuri:
| fataAiaînaltă a răspuns:

Te ai uitat la xxx? Vezi ca afla imediat părinții când intrii pe site-uri de genul, mai ales dacă ești minora îți ia adresa de IP de la internet și vine direct acasă un nenea care le spune alor tai și vine și poliția și nici Moș Crăciun nu mai vine ca afla și el acolo la Polul Nord ca te-ai uitat la așa ceva. Fi cuminte laughing)

| Ioana1312321 explică (pentru fataAiaînaltă):

Eu vorbesc serios si tu iti bați joc.Hai frate.Ce oameni mai sunt pe planeta asta!

| Ioana1312321 explică (pentru fataAiaînaltă):

Si am aproape 18 ani?

| RobeenFromTheHood a răspuns:

Companiile de furnizare de date nu au voie să stocheze informații de genul site-uri accesate. Cel mult, pot vedea numerele apelate/receptionate, daca au un cont online sau cer o factura detaliata.