| DianusIoana a întrebat:

Daca sunt foarte inalta e bine sa joc handbal? Precizez ca nu imi place deloc si nici nu prea stiu sa joc si ca am cifoza dorsala si verticala si ma cam doare destul de tare uneori mai ales cand mi se. contracta muschii! Si am si anemie din cauza deficientei de fier!

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Draga mea nimeni nu te poate obliga sa joci handbal daca nu nu doresti asta. Pe deasupra ai si unele probleme de sanatate si nici nu ai vreo inclinatie pentru sportul respectiv. Alege sa faci ceea ce iti face placere si pe care sa il poti practica fara sa te expui la riscuri inutile.

| DianusIoana explică (pentru HazelEyes77):

Dar profesorul ne obliga sa jucam asta!

| DianusIoana explică (pentru HazelEyes77):

Dar proful de obliga si doctorita nu imi da adeverinta pentru sport macar sa scrie ca nu sunt apta pentru handbal.