| DianusIoana a întrebat:

Daca sunt foarte inalta e bine sa joc handbal? Precizez ca nu imi place deloc si nici nu prea stiu sa joc si ca am cifoza dorsala si verticala si ma cam doare destul de tare uneori mai ales cand mi se contracta muschii....si am si anemie din cauza deficientei de fier!)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa nu-ti fie frica de profesor, nu te lasa calcata in picioare cand este vorba de sanatatea ta, pentru spate recomand coada de matura ( asa imi fac eu exercitiile de coloana ), pasteeaza-ti calmul si discuta cu el amiabil, doctorul e obligat cand e o problema de sanatate dea scutire. discuta cu parintii tai.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-ti place de ce mai joci?

| DianusIoana explică (pentru anonim_4396):

Ptr ca profesorul ne obliga sa jucam asta si ne e frica de el ca e sever si e e frica sa ip intrebam daca putem juca altceva.

| DianusIoana explică (pentru anonim_4396):

Profesorul ne obliga si doctorita nu imi da adeverinta medicala de scutire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DianusIoana):

Invata sa nu-ti fie frica de profesor, nu te lasa calcata in picioare cand este vorba de sanatatea ta, pentru spate recomand coada de matura ( asa imi fac eu exercitiile de coloana ), pasteeaza-ti calmul si discuta cu el amiabil, doctorul e obligat cand e o problema de sanatate dea scutire. discuta cu parintii tai.

| Ara997 a răspuns:

Pentru spate iti recomand inotul. sunt niste probleme medicale la persoanele inalte. asta e. dar innotul si gimnastica medicala ti le vor rezolva.

| Xdreaper21 a răspuns:

Zii asa ba pla eu am probleme de sanatate si ma doare daca nu esti destul de inteligent sa intelegi dati demisia(eu am zis cum as zice eu dar tu poti sa ii zici doar ca ai o problema medicala)