| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt inca minora si vreau sa ma duc in club insotita de un adult imi da voie sa intru?

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Ştiu că era doar un proiect de lege în care era specificat faptul că minorii care nu au împlinit 16 ani pot merge în cluburi doar însoţiţi de părinţi sau tutorele legal.
O zi cu zâmbet să ai!

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Da, se poate, dar doar daca ai implinit 14 ani si ai buletin.winking

| pauula a răspuns:

Eu merg in cluburi si am doar 15 ani. Daca arati mai mare te lasa sa intri fara sa te intrebe nimic.