| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt la profil Pedagogie, la Lic. Pedagogic, pot sa ma transfer la alt profil (nu conteaza daca la alt liceu sau la acelasi), tinand cont ca, la pedagogie, am dat probe de aptitudini?happy

Răspuns Câştigător
| kukuucu a răspuns:

Da poti dar.cu o conditie ca sa ai sanse mari sa fi transferata unde vrei tu, trebuie sa inveti foarte bine(adic sa faci un an de pedagogie) ca sa ai media mai mare decat cea mai mica medie a copilului unde vrei sa te transferi(nu stiu daca e pe clasa sau pe profil)