| AndreiSC2907 a întrebat:

Daca sunt la seral ma pot angaja la supermarket si pe ce post?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergi la un supermarket (orice) si intrebi pe un casier de acolo (pentru ca pe ei ii vezi primii), de un formular de angajare sau daca te poate ajuta in acest sens. O sa te ajute 100%.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrebi unde au nevoie si ei te baga sau te formeaza

| AndreiSC2907 explică (pentru mgtow):

Si cum intreb?

| AndreiSC2907 explică (pentru DoarBogdan):

Si ce cuprinde formularul.de angajare?

| DoarBogdan a răspuns (pentru AndreiSC2907):

Difera de la supermarket la supermarket, dar in general date de contact, nume/prenume/telefon/adresa/ unde ai lucrat inainte, experienta, ce aptitudini ai singur sau in grup. Efectiv poti sa aduci si un CV cu tine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru AndreiSC2907):

Mergi la un supermarket (orice) si intrebi pe un casier de acolo (pentru ca pe ei ii vezi primii), de un formular de angajare sau daca te poate ajuta in acest sens. O sa te ajute 100%.