| Bastet a întrebat:

Voi nu sunteti mandrii ca sunteti diferiti?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cu totii suntem diferiti!
atat la comportament cat si la aspectul fizic

bye-bye

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant mandru si mai ales sunt singurul specimen uman care doreste singuratatea pe viata.

| pwp a răspuns:

In primul rand mersi pentru funda love struck
si in al doilea rand nu imi pasa de stupizi!

bye-bye

| Anduciu a răspuns:

Sunt mandra ca sunt diferita, chiar daca uneori sunt considerata o ciudatalaughing.

| gabi115 a răspuns:

Eu sunt

| Bastet explică:

@pup

ai fost atat de epica...si ti-ai luat 2 stupizi

| JustMelavJustMe a răspuns:

Eu sunt foarte mandra foooarte! Imi place sa zic ca sunt o ciudata.desi pe aici cel putin sunt inttrecuta. fara supararehee hee!

| mihaielo a răspuns:

Ba da, asta inseamna personalitate. daca am fi toti la fel, nu am mai avea lucruri noi de aratat. FUnda?