| SlowLikeSnow a întrebat:

Daca te lasi de fumat sau reduci doza te ingrasi la loc daca in timp ce fumai ai slabit?

3 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Eu am auzit ca te ingrasi daca te lasi de fumat. Insa nu stiu cu siguranta deoarece nu fumez si nu am incercat sa ma las happy

| rebeca a răspuns:

Depinde foarte mult de organism.De obicei nu se prea intampla numai in cazul in care, ca sa scapi de acest obicei, esti tentat/a sa mananci atunci cand simti nevoia de o tigare. Oricum depinde si cat de lunga a fost perioada in care ai fumat.Ma repet, insa important este sa nu te iei dupa aceste "povesti", totul tine de organismul tau.
Multa baftawinking

| Patryciuka a răspuns:

Nu. Te ingrasi daca m, ananci exagerat de mult si daca in loc sa fumezi mananci.