| anonim_4396 a întrebat:

Daca ti se fura un telefon luat pe abonament de la orange si demonstrezi ca ti s-a furat ti se inlocuieste sau ceva de genu asta?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Ai asigurare casco? Am glumit, nu, ramai cu paguba.

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Le spui si iti blocheaza abonamentul.Ca sa nu se mai poata trimite mesaje/vbi la tel.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu e nevoie sa demonstrezihappy
ii suni si te prezinti, normallaughing si le ceri sa-ti intrerupa abonamentul, si le poti cere sa-ti faca altul cu acelasi numartongue...asta daca m'ai ai banilaughing

bafta

| hrdcore a răspuns:

Nu, ramai cu plata abonamentului pe perioada ramasa

| oky a răspuns:

Pei nu ai cum sa demonstrezi ca a fost furat. De unde stiu ei ca telefonul tau nu e bine merci acasa si tu vrei doar sa mai primesti inca unul?

| pacman a răspuns:

Abonamentul da. iti da alta cartela cu acelasi nr. dar telu nu tongue