| RafaellaElla a întrebat:

Daca un baiat de la mine din liceu spune ca are iubita, iar pe Instagram nu a mai dat follow la nicio fata si pe wapp nu sta prea mult online... posibil sa fi mintit? Nu vreau raspunsuri stupide
Funda

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu inteleg ce legatura au astea cu iubita...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba l pe el, de unde vrei sa ghicim noi.

| mihai69 a răspuns:

Orice e posibil. Ce legătură au aplicațiile cu viața lui amoroasă?!?

| Catrice a răspuns:

Dar tu ce faci, îl spionezi?
Exista și viata reala, acolo îți petreci timp cu iubitul/iubita, nu online.

| Hammurabi a răspuns:

Poate are iubită reală, nu virtuală.

| sofisis a răspuns:

Ce legatura are asta cu o relatie a omului? Doamne fereste!
Incepeti sa ma speriati cu obsesiile astea pentru twitter, insta, Facebook etc. Mai exista si VIATA REALA

| Plato a răspuns:

Nici eu nu vreau intrebari stupide, dar totusi.

Instagramul e starea civila, sau cum?