| AntoniaRaluca a întrebat:

Daca un baiat intoarce capul sa te vada cand treci pe hol te saluta mereu cand te vede cand raspunzi se uita la tine nu il cunosc sunt sanse sa ma placa?

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Sunt foarte mari sanse!

| NeimaginabilA a răspuns:

Nu, dar sunt sanse ca el sa se excite la imaginea ta.

| MihaiGe a răspuns:

100% te place.
Bafta!

| passyon22 a răspuns:

E posibil sa te placa sau pur si simplu ii place sa se holbeze...E ceva tipic romanesctongue

| eusebiu99 a răspuns:

Eu cred ca te place intr-adevar dar nu vei sti nicioadata daca tu nu vei vorbi cu el.Deci tot ce trebuie sa faci este sa te duci la el si sa-i vorbesti!

| OSimplaFata29 a răspuns:

Ar fi putine sanse sa te placa daca nici nu va cunoasteti... se poate sa te si placa dar nu vei sti sigur daca nu vei vorbi cu el