| penelope25 a întrebat:

imi place de un baiat de mult timp. E putin mai mare de cat mine dar nu cu mult, el cand ma vede se uita la mine dar nu zice nimic, dar ne cunoastem.Si mereu ma gandesc la fetele frumoase cu forme la care s-ar uita. si eu arat bine da nu am o varsta foarte mare. Oare ce gandeste cand se uita la mine, adica mereu intoarce capul sa ma vada

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Intreba-l ce simte pentru tine oh go on shii spune-i kal plakii pana nu e prea traziuu happy cum a fost la minee oh go on haii spuneii ke mai asteptiii big grin fundita puppy dog eyes?