| Loryoficial a întrebat:

la ce se refera fetele atunci cand zic ca un baiat saruta frumos?:S

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O fac cu blândețe, nu agresiv cu răni!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Daca stie sa alterneze un sarut pasional cu unul romanticwinking

| Psihiatra a răspuns:

Adica stie sa sarute.Adica, cu alte cuvinte, face o treaba bunawinking laughing daca ma intelegi...Sau,ar mai insemna ca iti da senzatii placute atunci cand saruta tongue Cam atat iti pot spune happy bye bye wave

| Selena54 a răspuns:

Frumos? thinking Sincer, nu am auzit nici o fata sa zica asta laughing Dar poate se refera ca saruta bine smug

Asta cred big grin