| Gabitaancutaelena a întrebat:

Daca un baiat plange de mai multe ori in fața mea si ma implora sa nu ma despart de el ma iubeste cu adevarat? ps are 19 ani

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da fix, iubește sa te șantajeze emoțional.

| Dana2103 a răspuns:

Ii e frica de abandon

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Depinde,daca are un comportament foarte frumos,nu te jigneste,incearca sa fie un iubit bun, si pe de-asupra mai si plange in fata ta, da, te iubeste. Daca doar plange asa, si faptele lui arata contrariul se numeste santaj.

| NarcisIfrim a răspuns:

E o intrebare retorica?
daca plange insemna ca nu vei mai gasi ca el.
mai intrebi daca te iubeste cu adevarat cand te implora sa ramai
vrei sa isi puna o funie de gat sa fie mai convingator?

| Cosmin89321 a răspuns:

***,sa plangi la 19 ani pentru una care nu te mai iubeste e foarte simp, zi-i ca-i handicapat sau ceva si ca se face de ras

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin89321):

Corect!