| Eusicamatat a întrebat:

Daca un baiat va supara si pe voi se supara si pe alte fete nu cand il injurati e adevarat ca va place? Funda plzzz puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Daca este suparat pe tine nu inseamna ca te place. Un baiat te place atunci cand insearca sa te enerveze si dupa ce vede ca nu`ti convine isi cere scuze si radeti in preuna. Un baiat te place atunci cand ii spui ca ii place tricoul lui si el se imbraca cu acel tricou de fiecare data cand iesi cu el afara. Un baiat te place atunci cand se tot balbaie in timp ce vorbeste cu tine. Un baiat te place atunci cand nu reuseste sa`si exprime sentimentele fata de tine. Un baiat te iubeste cand tu ii povestesti acelasi lucru de mii de ori, iar el tot nu se plictiseste in a te asculta. Un baiat te iubeste atunci cand de fiecare data cand ai poze noi cu tine, ti le cere sa i le trimiti, iar el nu se mai opreste din a le privi. Acestea sunt unele din simptomele unui baiat, cand place o fata.happy Sper ca te-am ajutat.happy Winking xD

| Eusicamatat explică (pentru Rawwwrrrr):

Pai asa imi face si mie in fiaecare zii la scoala

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,insa daca va tachineaza inseamna ca aratati bine, nu prea exista cazuri in care un baiat sa tachineza fete ce nu s frumoase, decat in sens negativ

| Eusicamatat explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Faze d astea se intampla mai ales in scoala generala, in liceu mai putin

| Eusicamatat explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt a7a tongue

| CrushBoy89 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Despre cine e vorbahappybig grin?

| Eusicamatat explică (pentru CrushBoy89):

Despre tinewinking

| CrushBoy89 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Eu?laughing

| Eusicamatat explică (pentru CrushBoy89):

Da uh laughing care nu mai mai bagat in seama waiting

| CrushBoy89 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Citeste mesajulhappy

| Eusicamatat explică (pentru CrushBoy89):

Stai un pic

| Eusicamatat explică (pentru CrushBoy89):

Am dat reply

| CrushBoy89 a răspuns:

Okhappy Hai sa vorbimhappy

| Eusicamatat explică (pentru CrushBoy89):

Oke happy dar hai pe chat ca acolo vb mai repedewinking

| Ida_Luca_1977 a răspuns:

Un baiat te place, atunci cand o fata ii spune ca ii place de un obiect necesar, iar el dupa aia, foloseste numai obiectul necesar spus de fata. Sau, atunci cand un baiat se balbaie, in timp ce vorbeste cu o fata, personal, pe mess sau la telefon. Atunci cand este timid. Inseamna ca ii place de tine si ca zambeste printre mustati, asculta tot ce spune o fata, iar dupa ce pleaca, nu intelege nimic. Sau cand e vorba de obiecte, fiind calculatorul, fata ii cere sa ii descarce niste poze cu ei doi sau un joc de dragoste sau chiar un film, baiatul face asta rapid, intr-o secunda pentru fete. Sper ca te-am ajutat.