| Miruna0909 a întrebat:

Daca un coleg mi-a facut cadou anul trecut de secret santa, doar o vacă de pluș, ce să inteleg? Ca si-a batut joc de mine? Ca a facut la misto? Ca nu ma suporta?
Voi ca fete cum ati reactiona daca cineva va da astfel de cadou? Spuneti sincer parerea laughing

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu știi ce greu e sa faci cadouri de tâmpenia asta cu secret santa?

| Miruna0909 explică (pentru suntserios):

Da, tare greu e. De qsta s-a gandit sa ia fix vacă…

| dullcat a răspuns:

Buna.Se poate interpreta asa, dar nu avem de unde sti exact.Primul gand a fost ca poate a primit o vacuta milka sau ceva de la ciocolata si ti-a dat-o pe aia. laughing Dar presupun ca nu e cazul aici.

| Hyperion7 a răspuns:

Cam a fost.
Mai ales daca nu prea va înțelegeți, e clar răspunsul

| Miruna0909 explică (pentru Hyperion7):

Nu vorbim deloc, dar nu e ca si cum nu ne suportam. N am nici o treaba cu el, dar totusi cadoul o fost cam urat

| Hyperion7 a răspuns (pentru Miruna0909):

Într-adevăr,dar până la urmă asta spune multe despre el, nu despre tine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar te-ai gandit ca el poate nu avea atatia bani, daca iti dadea un urs de plus era bine?

| Miruna0909 explică (pentru anonim_4396):

Da. era mult mai bine daca era orice animal de plus. Nu e vorba de bani aici, ca putea sa ia alt animal cum ziceam, nu fix o vaca

| Xox0 a răspuns:

Da, a fost o insulta subtila...

| SapLla a răspuns:

Simcer e funny rău gluma de ce să te mint.Acuma nu cred ca o fi ala atat de prost sa nu își dea seama...Eu ca fata as fi inceput sa rad poate mai si ziceai (,, De ce mi-ai dat.o pe mă-t@"). XD

| AngheleacuRares2009 a răspuns:

Salut,eu ca băiat, spun că e din lipsa de respect și bun-simț fata de o fata.Eu când am luat ceva de Secret Santa unei fete, am luat ceva frumos, chiar daca nu îmi plăcea de acea fata.Am avut bunul-simt.