| anonim_4396 a întrebat:

Daca un prieten a fumat iarba cum isi poate reveni? adica asa e moment... fara sa il duc la spital etc...doar sa ii treaca starea asta

3 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Depinde de calitate, cantitate si mai multe, stai relax, el e la fel daca a fost Hight. Ai grija doar sa nu ia fructul,, Natura''. In rest\m/
Daca se comporta naspa o lingurita cu spirt pune-i putin mai departe de nas si da-i foc, cu bricheta sa mearga niste vapori si gata.

| FashionDiva a răspuns:

Efectul trece in 2-4 ore, depinde cat de mult a inhalat. Lasati prostiile astea si faceti ceva folositor! Jucati carti, leapsa, lasati drogurile si bautura... (ma refer la cei ca prietenul tau)

| ionutktm99 a răspuns:

Efectele se cam vad, nu prea ai cum, cine cunoaste i-l va deosebi dupa ochi