| CarlosAttila a întrebat:

Un prieten a fumat marihuana (iarba) și tot sufla fum pe mine mult, ma poate afecta asta cu ceva? Și dacă da, e grav?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e grav. Dacă era cât de cât grav, te-ai fi simțit drogată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă l-ai respirat într-o cantitate mare, mai mult timp, e aproape ca și cum ai fi fumat tu.

| CarlosAttila explică (pentru anonim_4396):

2 minute e grav?

| aXy99 a răspuns (pentru CarlosAttila):

Nu, nu e.

Răspuns utilizator avertizat
| dani420 a răspuns:

Nu, nu patesti nimic. Ca sa aiba efect fumul, si ma refer doar la fum, fara sa tragi din pai, ar trebui sa te afli intr o incapere închisă, in care se fumează mai multe paie deodatălaughing) sa se creeze asa numitul hot box. Doar in situații de genu te "ia" si din fum. Ai grijă când mai ieși cu prietenul respectiv, sau cu alții. Sa nu rămână fumul in haine, pentru ca miroase foarte tare. (Io unu ador mirosu ala). Nu provoacă dependență, daca te întrebi, nu ti face niciun rău fizic si nici psihic. (Psihic se creeaza asa zisa "prajeala" intr o perioadă foarte lungă in care fumezi cantități mari zi de zi). In românia chiar au semnat câțiva parlamentari acordul lor pentru a o legaliza in scopul medicinal. Stai linistit/liniștită, ca nu ai pățit absolut nimic happy